Search
Close this search box.

دپارتمان موشن گرافیک تیزر تبلیغاتی انیمیشن

محتوای ویدیویی، یکی از موثرترین انواع تولید محتواست؛ اثربخش، هدفمند و ماندگار

امروزه با رشد تکنولوژی و استفاده روزافزون از رسانه‌ها و شبکه های اجتماعی، کسب و کارها، برای رسیدن به اهداف تبلیغاتی و برندینگ خود، از مزایای تولید محتوای ویدیویی به عنوان هدفمندترین، موثرترین و پرطرفدارترین نوع محتوا، در بازاریابی دیجیتال خود بهره می جویند. همچنین از جمله مزایای تولید محتوای ویدیویی، ارائه اطلاعات بیشتر و سرعت انتقال پیام است که به دلیل ماهیت بصری و جذاب آن، موجب افزایش مخاطب می‌شود.

اهمیت ویدیو مارکتینگ

در سال های اخیر، به دلیل افزایش توجه جهانی به صنعت ویدیو مارکتینگ، داشتن یک ویدیو تبلیغاتی خوب برای افرادی که میخوان خدمات و محصولات خودشون رو هم راستا با بقیه کسب و کارها تبلیغ کنند، از نیازهای اساسی هست. اهمیت تبلیغات ویدیویی در موفقیت تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و افزایش فروش اینترنتی بسیار چشمگیر می باشد. به همین دلیل آژانس های تبلیغاتی بر روی ویدیوهای تبلیغاتی حساب ویژه ای باز کرده اند. امروزه هرکدام از ما ویدیوهای تبلیغاتی بسیاری را در شبکه های مجازی می بینیم و این موضوع، نشان دهنده توجه ویژه برندها به ویدیوهای تبلیغاتی می باشد. تحقیقات نشان می‌دهد ۷۴% از مخاطبانی که ویدیوی معرفی یک محصول یا خدمت را مشاهده کردند آن را خریده‌اند.

ویدیو مارکتینگ
ویدیو مارکتینگ

خدمات ویدیو مارکتینگ

سوالات متداول

کاربرد موشن گرافیک بسیار متنوّع می باشد ولی بصورت خلاصه موارد زیر را شامل می شود:

  • تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
  • معرفی خدمات و محصولات
  • تولید محتوای آموزشی 
  • تولید برنامه تلوزیونی
  • اینفوگرافیک پویا
  • پویایی رابط کاربری سایت
تولیدات ویدیویی (تیزر، موشن گرافیک، انیمیشن) از آنجایی که کار بسیار سخت و زمان بری هستند و باید همه فریم ها به صورت دقیق ساخته شوند، به صورت ثانیه ای محاسبه می شود.
الزامی: کارفرما باید متن اولیه توضیحات کسب کار خود را به صورت عامیانه ارسال کند تا توسط ما تبدیل به سناریو شود.
اختیاری: شما می توانید لوگوی مجموعه و تصاویر خاصی که جهت استفاده در پروژه مد نظرتان هست را برای ما ارسال کنید.

هر کسب و کاری یک لوگو دارد، حتی یک فرد نیز میتواند لوگوی شخصی خود را داشته باشد. زمانی که لوگو را متحرک کنیم و بر روی آن افکت گذاری کنیم، به آن آرم استیشن (لوگو موشن) می گوییم که معمولا در ابتدا یا انتهای کلیپ ها استفاده می شود.

در صورت سفارش عمده، بسته به نوع و تعداد سفارش تا سقف 40 درصد تخفیف لحاظ خواهد شد. همچنین اگر شما جزء مشتریان همیشگی ما قرار بگیرید از شرایط و تخفیفات خاص بهره خواهید برد.

اگر هنوز ابهام یا سوالی در مورد خدمات این بخش دارید میتونید از طریق واتساپ و تلگرام با ما مطرح کنید:

Registration disabled